MaviPusula.Net

Justin Bieber Çin tarafından yasaklandı

Justin Bieber Çin tarafından yasaklandı

Çinli yetkililer ‘sahne ve sahne dışındaki uygunsuz davranışları’ nedeniyle Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber’in ülkede konser vermesini yasakladı. Justin Bieber, 2013 yılın Çin Seddi’ne tırmanmaya çalışırken görüntülenmişti.

Pekin Kültür Bürosu dünyaca ünlü Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’ın ‘Çin halkının kulaklarına hitap etmediğini’ ve sanatçının Çin’de sahne alamayacağını açıkladı.

‘JUSTIN BIEBER YETENEKLİ OLDUĞU KADAR GENÇ VE GELGİTLERİ OLAN BİR ŞARKICI’ 

Şarkıcının hayranlarından gelen ısrarların ardından bir açıklama daha yapmak zorunda kalan Büro “Justin Bieber yetenekli olduğu kadar genç ve gelgitleri olan bir yabancı şarkıcı. Bildiğimiz kadarıyla kendisinin gerek sosyal hayatında gerekse Çin’deki sahne performansında toplumda infial yaratan bir dizi olumsuz davranışı oldu” ifadelerini kullandı. ‘Olumsuz davranışlar’ ile neyi kastettiğini açıklamaktan kaçınan Büro, Bieber’ın ‘Çin sahne sanatlarının temiz kalması adına’, sahneden uzak tutulmasının uygun olduğunu belirtmekle yetindi.

Öte yandan açıklamada Bieber için kapının açık olduğu ve ‘Bieber’ın olgunlaşarak davranışlarını iyileştirmesi halinde yeniden toplumun onayını alabileceğinin ümit edildiği’ belirtildi.

Bieber bu yılın sonunda çıkacağı dünya turnesinin Asya ayağında Endonezya, Japonya, Filipinler, Singapur ve Hong Kong ve Çin’e gitmeyi planlıyordu. Ancak Büro’dan yapılan açıklamaya bakılırsa, Bieber’in Çin gezisini en azından bir süreliğine ertelemesi gerekiyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ