MaviPusula.Net

Ruslar çift ekranlı YotaPhone 3’ü piyayasa sürüyor

Ruslar çift ekranlı YotaPhone 3’ü piyayasa sürüyor

Çinli Hex Global firmasına yüzde 65 hissesini maddi sıkıntılardan ötürü Ruslara satmıştı. YotaPhone, proje bir süre askıya alınmıştı. Serinin yeni modeli YotaPhone 3 Çin’deki bir ticaret fuarında resmiyet kazandı.

Projeyi geliştiren şirket, geçtiğimiz yıllarda mali sıkıntılar nedeniyle Çinli Hex Global firmasına yüzde 65 hissesini satmak zorunda kalmıştı. Bu yüzden de proje bir süre askıya alınmıştı. Ancak YotaPhone, uzun bir aradan sonra yeniden karşımıza çıkyor. Serinin yeni modeli YotaPhone 3 Çin’deki bir ticaret fuarında resmiyet kazandı.

BİR TARAF DOKUNMATİK BİR TARAF MÜREKKEP

YotaPhone 3 her ikisi de dokunmatik olmak üzere yine bir tarafında AMOLED diğer tarafında ise e-mürekkep bir ekrana sahip olacak. YotaPhone 3’ün teknik özellikleri şu anda bilinmiyor. Ancak teleefonun Snapdragon 820 işlemcisiyle geleceği tahmin ediliyor.

YotePhone 3’ün 64 GB kapasiteli versiyonu 350 dolar, 128 GB kapasiteli versiyonu ise 450 dolar civarında bir fiyata sahip Eylül ayında Çin’de satışına başlanacak cihaz Türkiue’de ne zaman satışa çıkacak belli değil. Ancak YotaPhone 2’nin ülkemizde satışa çıktığını belirtelim.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ